Автоматизація бухгалтерського обліку

Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку та впровадження BAS Бухгалтерія - завдання зрозуміле, можна навіть сказати, стандартне. Адже бухгалтерський облік - регламентований законодавчими вимогами, на відміну, наприклад, від обліку управлінського. До того ж, автоматизація бухгалтерського обліку на базі BAS Бухгалтерія - найпоширеніше явище в області побудови інформаційних систем управління України.

В умовах одиничної незалежної організації автоматизація бухобліку та впровадження програми 1BAS Бухгалтерія буде проходити за уніфікованою простою схемою. У разі автоматизації процесів цілого холдингу, буде потрібно проведення комплексного проекту, що включає окрім, безпосередньо, автоматизації - приведення бухгалтерського обліку всіх підприємств групи до єдиних стандартів.

Хочете автоматизувати бухгалтерський облік?

Фіксований бюджет, який визначається заздалегідь.


Проста автоматизація бухгалтерського обліку в окремій компанії

Стандартним проектом є автоматизація бухобліку та впровадження BAS Бухгалтерія для окремої самостійної організації, а найбільш простим - автоматизації щойно утвореної організації, яка не має архіву документів. Роботи в цьому випадку будуть полягати в установці типової версії однієї з бухгалтерських систем, первинному налаштуванні (параметри обліку і облікова політика), навчанні користувачів, а також організації обміну з системою «Клієнт-Банк».

Для існуючої організації склад робіт після впровадження бухгалтерського рішення буде доповнений перенесенням початкових (історичних) даних із попередньої системи бухгалтерського обліку. Ускладненням при цьому може стати впровадження бухгалтерської системи в незручний період (не на початку року або по закінченню півріччя), що дещо збільшить термін впровадження.

В обох випадках проект впровадження буде виконаний за технологією швидкого результату, що дозволить замовнику з мінімальними витратами і в найкоротші терміни запустити роботу бухгалтерії в типовій системі.

Схема проста автоматизації бухгалтерського обліку

Нова
організація
Установка
типової облікової програми
Первинне налаштування
Навчання користувачів
Організація з історією
Перенесення даних із попередньої системи
Налаштування обміну
з «Клієнт-Банк»

Комплексна автоматизація бухгалтерського обліку холдингів

Нетривіальним завданням в області автоматизації є впровадження єдиної системи бухгалтерського обліку в холдингових структурах, включаючи філіальні мережі і групи компаній.

Як проходить комплексна автоматизація?

  • Вивчення поточних систем ведення бухгалтерського обліку в підрозділах холдингу
  • Розробка та затвердження уніфікованої методології ведення бухгалтерського обліку
  • Вимоги методології, шляхом моделювання, накладаються на типову програму для бухгалтерії, в процесі чого виявляються невідповідності стандартних можливостей програми BAS Бухгалтерія індивідуальним вимогам замовника. Формується загальний перелік необхідних доробок, які згодом будуть перекладатися в формат технічних завдань, сценаріїв тестування і т.д.
  • На основі отриманих даних проводиться впровадження єдиної системи бухгалтерського обліку
  • Комплекс робіт з тестування, а також перенесення історичних даних у впроваджену систему
  • Система бухгалтерії здається в дослідну експлуатацію, і далі в режим промислового використання. Фінальною крапкою проекту є успішне формування звітності

Розробляємо єдину систему бухгалтерського обліку

Найчастіше організації, що входять до холдингу, історично «жили своїм життям», тобто вели облік і формували бухгалтерську і податкову звітність незалежно один від одного. Чи не приймалося єдиних правил, стандартів, застосовувалися різні облікові політики, плани рахунків, аналітика і, як окремий випадок, різні способи обліку витрат і розрахунку собівартості.

В такому випадку проект починається з розробки методології ведення бухгалтерського обліку. Проводиться обстеження наявної методології і на основі отриманої інформації розробляється єдиний, уніфікований стандарт. І тільки після цього відбувається впровадження єдиної облікової середовища.

Замовити
аудит?

Чому з нами вигідно працювати

На ваш вибір

Можливість надання послуг як з виїздом фахівця, так і дистанційно

Швидко

Час реагування фахівця на заявки клієнта від 15 хвилин

Професійно

Послуги надають лише сертифіковані фахівці з досвідом

Персонально

Фахівці і менеджери закріплюються за клієнтом на весь період

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Замовлення програми

Ми передзвонимо протягом 15 хвилин в робочий час

Замовлення програми

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Отримати демо-доступ

Демо-доступ надається афілійованою компанією групи за договором «1С: Оренда ПЗ» № 010415-49225-45 від «01» квітня 2015 р

Отримати демо-доступ

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Замовлення демонстрації

Замовлення демонстрації

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Розрахувати вартість

Розрахувати вартість

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Ми беремо участь в тендерах

Відправлено!

Ваше повідомлення успішно відправлено!

Відправити резюме

Відправлено!

Ваше повідомлення успішно відправлено!

Розробка сайту -

Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері у Львові вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері Львів вхідні двері Львів пластикові вікна Львів ламінат Львів гаражні ворота Львів міжкімнатні двері Тернопіль вхідні двері Тернопіль ламінат Тернопіль паркетна дошка Тернопіль пластикові вікна Тернопіль гаражні ворота Тернопіль міжкімнатні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький пластикові вікна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький міжкімнатні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця підкладка під ламінат Вінниця пластикові вікна Вінниця гаражні ворота Вінниця Межкомнатные двери в Николаеве Входные двери в Николаеве Пластиковые окна Николаев Ламинат в Николаеве гаражные ворота николаев межкомнатные двери Одесса Входные двери Одесса Пластиковые окна Одесса купить ламинат в Одессе пластиковые окна в одессе гаражные ворота Одесса