Вирішення функціональних завданнь на базі 1С:Підприємство

Автоматизація на базі 1С:Підприємство - наш основний вид діяльності і те, на чому ми спеціалізуємося з 2003 року.

За складністю дану галузь знань можна порівняти, мабуть, з медициною, де не буває одного фахівця, здатного вирішити всі ваші проблеми. Те ж саме стосується і автоматизації. Тому, замість того, щоб сказати, що ми вирішимо будь-яке питання, що стосується автоматизації бізнесу, ми вважаємо за правильне - звузити коло завдань до тих областей, в яких ми дійсно маємо великий досвід і знання.

Прозора вартість проекту автоматизації

Завдяки багаторічному досвіду, вже на початковому етапі можемо точно спрогнозувати кількість часу і ресурсів, необхідних для реалізації даного проекту і розрахувати вартість автоматизації. Дана вартість є фіксованою і не змінюється з часом. У нашій практиці не було жодного прецеденту зупинки проекту через брак бюджету.

Деякі компанії спочатку занижують вартість проекту по автоматизації, щоб потім, вже отримавши замовлення, збільшувати її. Ми вважаємо даний підхід не коректним по відношенню до наших клієнтів, тому відразу називаємо фінальну цифру і працюємо над проектом, поки результат не буде відповідати очікуваному.

Фіксований бюджет, який визначається заздалегідь.

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Замовлення програми

Ми передзвонимо протягом 15 хвилин в робочий час

Замовлення програми

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Отримати демо-доступ

Демо-доступ надається афілійованою компанією групи за договором «1С: Оренда ПЗ» № 010415-49225-45 від «01» квітня 2015 р

Отримати демо-доступ

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Замовлення демонстрації

Замовлення демонстрації

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Розрахувати вартість

Розрахувати вартість

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Ми беремо участь в тендерах

Відправлено!

Ваше повідомлення успішно відправлено!

Відправити резюме

Відправлено!

Ваше повідомлення успішно відправлено!

Розробка сайту -

Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері у Львові вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері Львів вхідні двері Львів пластикові вікна Львів ламінат Львів гаражні ворота Львів міжкімнатні двері Тернопіль вхідні двері Тернопіль ламінат Тернопіль паркетна дошка Тернопіль пластикові вікна Тернопіль гаражні ворота Тернопіль міжкімнатні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький пластикові вікна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький міжкімнатні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця підкладка під ламінат Вінниця пластикові вікна Вінниця гаражні ворота Вінниця Межкомнатные двери в Николаеве Входные двери в Николаеве Пластиковые окна Николаев Ламинат в Николаеве гаражные ворота николаев межкомнатные двери Одесса Входные двери Одесса Пластиковые окна Одесса купить ламинат в Одессе пластиковые окна в одессе гаражные ворота Одесса